بهترین تنباکو قلیان کدام است؟

بهترین تنباکو قلیان

بهترین تنباکو قلیان کدام است؟

بهترین تنباکو قلیان را چطور باید تشخیص داد؟ آیا می توان با اعتماد به برند های موجود انتخاب کرد؟ در خیلی از موارد سوال بیشتر مصرف کننده های قلیان این است که بهترین تنباکو قلیان کدام است.

اگر شما هم به دنبال بهترین برند تنباکو هستید حتما این مقاله ما را مطالعه کنید. ما در اینجا لیستی از بهترین برند های تنباکو را آورده ایم.

با یکبار تجربه تنباکو قلیان خوب شما هیچوقت دیگر نگران دود قلیانتان نخواهید بود. با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

قبل از معرفی لیست بهترین تنباکو قلیان پیشنهاد می کنم حتما از برندهای داخلی استفاده کنید و اصلا به دنبال برندهای عربی نباشید . این توصیه ما به این علت نیست که این برندها کیفیت خوبی ندارند بلکه یک عده افراد سودجو اقدام به تولید تنباکو بی کیفیت کرده اند و در نام های تجاری همین برندها در بازار با قیمت پایین تر عرضه می کنند. متاسفانه تشخیص ظاهری این تنباکوهای بی کیفیت از نمونه های اصلی غیر ممکن است.

خیلی پیش آمده که در اخبار و شبکه های اجتماعی از کشف کارگاه های تولید تنباکو بدون مجوز می شنویم. متاسفانه در این کارگاه ها از انواع مواد شیمیایی و طعم دهنده های غیر مجاز استفاده می شود . خواهش می کنم حتما در انتخاب بهترین تنباکو قلیان دقت کنید تا سلامتی شما به خطر نیافتد. به همین علت است که در اول به شما پیشنهاد کردیم حتما از برندهای داخلی استفاده کنید تا خیال شما راحت باشد. برندهای داخلی ملزم به رعایت استانداردها هستند و بازرسی های مداوم به آنها اجازه استفاده از مواد غیر مجاز نمی دهد.

در ادامه به معرفی لیستی از تولید کنندگان تنباکو در سراسر دنیا می پردازیم.

لیست برندهای بهترین تنباکو قلیان:

1.آرنیکا

2.استارباز

3.تانجریز

4.الفاخر

5.سوشیال اسموک

6.الواهه

7.تریفکتا

8.رومان

9.خلیل ممنون

10.الشمیست

11.نخله

12.فوماری

13.فانتازیا

14.هیز

15.افزل

16.هیدرو هربال

17.بیمر

18.مازایا

19.سوئیکس

20.هوکا فینا

در ادامه به بررسی اجمالی هرکدام از این برندهای می پردازیم

تنباکو آرنیکا

تنباکو میوه ای

تنباکو آرنیکا که به تازگی زیاد از آن میشنویم یک سالی می شود که در بازار موجود است . این برند با طعم اصیل تنباکو دوسیب به خوابی توانسته جای خود را در بازار پیدا کند. این برند اولین و تنها برند اصیل ایرانی است که هیچ نمونه تقلبی از آن در بازار موجود نیست و با توجه به اینکه این برند کلیه مجوزها و استانداردها را دریافت کرده است پس تمام هدف خود را حفظ کیفیت قرار داده تا بتواند هرچه بیشتر در بین مصرف کننده های قلیان محبوب شود.

آنها با ارائه طیف وسیعی از طعم های خلاقانه محبوبیت خوبی پیدا کرده اند و با اینکه به نسبت سایر برندها جدید هستند اما طرفداران زیادی دارند. آرنیکا برای تولید خود از برگ تنباکو ارگانیک استفاده می کند و اسانس طعم های خود را از معتبرترین تولید کننده اسانس آلمان تهیه می کند و تحت لیسانس خوخ آلمان اقدام به تولید نموده است.

طعم های تنباکو میوه ای آرنیکا:

آرنیکا با تولید بیش از 18 طعم مختلف تنوع خوبی را در محصولات خود ایجاد نموده است که از محبوب ترین آنها می توان به تنباکو دوسیب اشاره کرد. دیگر طعم های پرفروش این برند شامل انبه، آلبالو، پرتقال، نعناع، لیمو، هلو، آلو و بسیاری از طعم های ترکیبی دیگر اشاره کرد. برای خرید تنباکو می توانید به وبسایت آرنیکا مراجعه نمایید.

تنباکو استارباز

استارباز یک برند آمریکایی است که کار خود را از سال 2005 شروع کرده است. آنها با تولید طعم بلومیست به خوبی توانستند سهم بزرگی از بازار را بگیرند.

آنها با تولید طعم های خلاقانه خود نه تنها در بازار آمریکا خوش درخشیدند بلکه تنوانستند در سراسر دنیا برند خود را به همگان بشناسانند.

در حال حاضر شما می توانید بیش از 120 طعم مختلف را در لیست محصولات آنها ببینید. همچنین استارباز قلیان های مدرنی را در بین محصولات خود دارد و انواع تولیدات وابسته به قلیان را هم استارباز موجود دارد.

طعم های استارباز به سه دسته کلی تقسیم می شوند

طعم های معمولی: این خط از طعم های آنها درصد نیکوتین کمتری دارد و شامل 100 طعم مختلف می شود.

طعم های جسور: این خط از طعم ها در سال 2010 راه اندازی شدند و استارباز با این محصولات بازار تنباکو قلیان را به نفع خود تکان داد. این طعم ها نیکوتین قوی تری دارند و شامل 40 طعم مختلف می شود.

طعم های وینتیج: در سال 2015 یک خط فوق العاده دیگر راه اندازی شد . این بار هدف تولید محصولی بود که به نسبت دو خط دیگر قوی تر باشد و برای این منظور آنها از برگ تنباکو سیاه استفاده کردند.

Summary
بهترین تنباکو قلیان
Article Name
بهترین تنباکو قلیان
Description
تنباکوهای مختلفی در بازار با برندهای خارجی موجود است اما در این بین کدام تنباکو قلیان بهترین گزینه است ؟
Author
Publisher Name
آرنیکا
Publisher Logo

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonخرید عمده 09126365956