معنی آرنیکا

آرنیکا

معنی آرنیکا

آرنیکا یک اسم ایرانی اصیل است که به معنی نیک پندار است. آرنیکا از اسم های محبوب در بین ایرانیان آمریکا و اروپا محسوب می شود. فراوانی این اسم به همین علت بسیار زیاد است.

آرنیکا در اصل آرانانکان است و از دو قسمت “آرانان” به معنی شاه و بزرگ ، و پسوند مکانی”کان” به معنی شهر، شکل گرفته است . آرنیکا در اصل به معنی شاه شهر است وچون شاه در ایران باستان فره ایزدی داشت مظهر تمام صفات خوب نزد مردم بود و براین اساس آ رنیکا می تواند معانی زیبا، نیکو، نجیب، اصیل و… داشته باشد.

آرنیکا نام یک گل زرد رنگ نیز می باشد که ساقه آن کرک دار است و در نواحی کوهستانی رشد می کند. این گیاه خواص درمانی بسیاری دارد که از جمله این خواص می توان به تسکین دردهای مفصلی و خاصیت آنتی بیوتیکی آرنیکا اشاره کرد. این گیاه بر روی پوست استفاده می شود و سبب کاهش درد و تورم، درد های عظلانی و ورم مفاصل می شود.

از آرنیکا برای کاهش گلودرد و درد لثه نیز استفاده می شود.  در صنعت این گیاه کاربرد فراوان دارد و در لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر سازی بسیار زیاد استفاده می شود.

ما از همین مفهوم آرنیکا برای مجموعه تنباکو آرنیکا استفاده کردیم تا کیفیت خود را در قالب برند آرنیکا اطلاع رسانی کنیم. در مجموعه تنباکو آرنیکا، ما از برگ تنباکو ارگانیک استفاده می کنیم تا میزان مواد سموم شیمیایی را دراخل تنباکو به حداقل برسانیم. گیاه تنباکو نیز همانند گیاه آرنیکا خواص تسکین دهنده دارد. همه این موارد سبب شد تا ما این اسم زیبا را برای برند مجموعه تنباکو خود استفاده نماییم.

Summary
معنی آرنیکا
Article Name
معنی آرنیکا
Description
آرنیکا یک اسم ایرانی اصیل است که به معنی نیک پندار است.
Author
Publisher Name
تنباکو آرنیکا
Publisher Logo

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonخرید عمده 09126365956