درباره ما

 

مجموعه آرنیکا مجموعه ای از افراد کاردان درزمینه محصولات تنباکو  و انواع ذغال است که مجهز به ابزار ودستگاههای بسیار پیشرفته  است  و با تکنولوژی نو محصولاتی متفاوت را در میان محصولات دیگر برند ها تولید  و عرضه میکند تا تجربه و حسی تازه را برای مصرف کنندگان عزیز به ارمغان آورد.

 

ذغال آرنیکا با دستگاههای پرس جدید در فرآیند های نوین ، ذغالی را تولید میکند که مانع از سردرد و تغییر طعم و بوی …میشود  به همین علت طعمی نو و احساس برتری در انتخاب را پدید خواهد آورد. محصولات آرنیکا به  سراسر کشور صادر شده و قابل دسترس در تمامی فروشگاهها میباشد چراکه در بازار رقابتی برتری را نصیب مشتریان خواهد کرد.

تکنولوژی به کار رفته در فرایند تولید محصولات آرنیکا پیشرفته است که در مجهزترین کشور ها مورد استفاده قرار میگیرد.  متفاوت ترین دستگاهها در تولید استفاده می شود پس بدون استفاده از مواد شیمیایی محصولاتی بی نظیر را تولید میکند  که بدون مصرف آنها  پی بردن به وجه تمایز آن امکان پذیر نیست .

شعار:

برتری را احساس کنید.

FEEL  THE  PRIMACY.

 

محصولات :

ذغال : در انواع برشی و شمش دربسته بندیهای مختلف

 

انواع سینی های کلاسیک محصولات

 

توضیح محصولات :

ذغال  آرنیکا با استفاده از بروز ترین  تکنولوژی های روز دنیا و با بکار بردن پیشرفته ترین دستگاهها تولید میشود و به علت مجهز بودن در تولید آن هیچگونه مواد شیمیایی و مضر استفاده نمیشود

پس این امر مانع از بروز سردرد و تغییر طعم و بوی ……میشود و تجربه ای نو از مصرف ….. را برای عزیزان پدید خواهد آورد. ذغال آرنیکا به عنوان یک محصول منحصر بفرد به سراسر دنیا صادر شده  و قابل دسترس درفروشگاه های سراسر کشور است .

 

ذغال آرنیکا:

در فرایندی منحصر بفرد با بکارگیری مجهزترین دستگاهها  و تکنولوژی جدید تولید میشود که به علت وجود دستگاه های پرس قوی تولید مقدار متفاوتی ذغال از چوب (نسبت به نمونه های برند های مشابه موجود) ذغال طبیعی وبدون استفاده از مواد شیمیایی مضر را تولید میکند که مانع از طعم دهندگی و مشکلاتی نظیر سردرد خواهد شد و در این خصوص جایگاه ویژه ای را در زمینه ی  فروش بخود اختصاص داده است . ذغال آرنیکا قابل دسترس  در فروشگاههای سراسر کشور است  و به سایر کشورهای  جهان  صادر میشود.

 

آرنیکا چیست ؟   ما که هستیم ؟

 

مجموعه  آرنیکا  مجموعه ای پیشرفته با حضور افراد کاردان و مدبر در زمینه تولید  ذغال و محصولات  مشابه است این مجموعه پس از سالها تجربه و کسب مهارت و جمع آوری گروه بزرگ و ماهر شکل گرفت و شروع به تولید محصولات در زمینه ای ویژه بافرآیندی متفاوت نمود.

 

هدف این مجموعه ایجاد یک تعریف جدیدی از کیفیت و مورد پسند بودن است تا تجربه برتری و حس تازه ای را برای مصرف کنندگان ….و ….به ارمغان آورد  وتعریفی نو را برای توصیف لذت قلیان و تنباکو در جهان به ثبت رساند. هدفی که تا بحال طبق نظر مشتریان در آن موفق بوده است . این مجموعه با ارئه  خدمات  فروش به رفاه حال مشتریان می اندیشد .مجموعه آرنیکا صادر کننده ای موفق در عرصه صادرات  محصولات به سایر کشورها میباشد. محصولا ت آرنیکا قابل دسترس در فروشگاههای معتبر سراسر کشور است .

 

آرنیکا در تولید محصولات تکنولوژی خاص و پیشرفته ای را در فرایندی جدید به کار میبرد وتجربه متخصصان مجموعه و تجهیزات فوق پیشرفته ، محصولاتی بدون عوارض و سالمتر و متفاوت را برای جهانیان به ارمغان آورده است .

 

نام و لوگوی آرنیکا دارای نماد نام آرنیکا به معنای نام نوعی گل معروف به تنباکوی کوهی است که گلی زیبا  و زردرنگ  میباشدد و به آن گل همیشه بهار کوهی هم میگویند .آرنیکا نامی بین المللی است که در زبان فارسی به معنای آریایی نیک میباشد و ریشه در اصالت آریایی دارد.در زبان عربی دخان الفوج و خانق الفهد و در زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی arnica  خوانده میشود.

توضيح تحويل محصولات:

١- سفارش بعد از انجام تراكنش مالي  ٢٤ تا ٧٢ ساعت روز كاري تحويل مشتري خواهد شد

٢- كرايه سفارش تا باربري تهران بعهده مجموعه آرنيكا بوده و إز باربري تا مقصد بعهده مشتري ميباشد.

٣- سفارش خريد دقيقا به آدرسي كه در هنگام ثبت نام داده شده ارسال ميشود.